Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Jeni shkatërruar në krevat” Juli sulmon Dean: Me ish-in s’ka miqësi

Shkruar nga Newsbomb
“Jeni shkatërruar në krevat” Juli sulmon Dean: Me ish-in
Tema e diskutimit nëse duhen ruajtuar ose jo raporte miqësore me ish-partnerët/et ka ndezur debate në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Julian Deda ka debatuar me tone të larta me Dea Vierin, pasi mendimet e tyre janë krejt të kundërta. Juli është kundër ruajtjes së raporteve miqësore me ish-partnerin/en. Por Dea ka një tjetër këndvështrim. Ajo thotë se nuk sheh asnjë problem te personat që ruajnë raporte miqësore me ish-at e tyre. “Ç’ është ky mik. Si moj ti. Ti ke fjet një vit me atë, jeni shkatërruar atje në krevat dhe nesër thoni a rrim miq ne dhe nuk shkatërrohemi më?” i tha Julia Deas. Kjo e fundit iu përgjigj duke thënë se dy persona mund të mbeten miq, kur marrëdhënmie e tyre romantike ka mbaruar, pasi lidhja është konsumuar. © Credits instagram.com/bigbrotheralb_vip/ 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese