Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Jeni kurioz ta dëgjoni? Dua Lipa publikon videon kur ishte e vogël dhe fliste shqip

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dd11031399ab9039650a458ca15f3046

Dua Lipa, dhe pse tashmë një këngëtare e famshme e cila i ka ngjitur shpejt shkallët e karrierës në muzikë, asnjëherë nuk e harron origjinën e saj.

Ajo ka publikuar një video shumë të ëmbël në rrjete sociale, ku shihet bashkë me ‘vajzën e ditëlindjes’ dhe që flasin shqip.

Ky person shumë i dashur për të feston ditëlindjen dhe këngëtarja e talentuar ka menduar që të urojë në këtë mënyrë.

Në videon e postuar në Instagram dëgjohet teksa flitet shqip dhe Dua e vogël thotë ‘Natën e mirë‘, kurse personi që regjistron videon “T’i shoh thonjtë, ç’ka jeni tu bo? A të mira bonbonet?”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img