Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Jeni bërë gati për plazh, ja çfarë parashikon moti për sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e6c26780898e46e6e8a9368b6326e2c8

Ditën e sotme moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Ndërkaq do të ketë edhe reshje shiu në disa zona. Reshjet e shiu me intensitet të ulët do të jenë prezente që në orët e para të 24 orëshit në veri, veriperëndim e pjesërisht në qendër të vendit deri në orët e mëngjesit.

Temperaturat parashikohen: zonat malore 13°C deri në 28°C; zonat e ulëta 15°C deri në 32°C; zonat bregdetare 16°C deri në 30°C,bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi 1-12m/s.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img