Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

“Jemi në një situatë delikate”, Manastirliu takim me mjekët dhe infermierët tek Covid3: Më shumë se 600 pacientë po marrin trajtim në spitale

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fd439c6ca8ecd1179870f69a310f9362

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka zhvilluar një takim me mjekët dhe infermierët e spitalit Covid3.

Ajo u shpreh se situata në vend sa i përket pandemisë është akoma shumë delikate, teksa ka treguar se më shumë se 600 pacientë janë duke u trajtuar në spitalet Covid.

“Jemi në një situatë delikate dhe gjithë angazhimi i personelit shëndetësor në të gjitha spitalet Covid është drejtuar tek shërbimi i pacientëve. Janë më shumë se 600 pacientë duke u trajtuar në spitalet tona Covid”, tha Manastirliu.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img