Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Jemi në fundvit, kujt do t’i kërkoni falje?! Rama: Familjes time! Linda dhe dy të mëdhenjtë e kuptojnë, por për Zahon falja është më e madhe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0145943a6b792520b5ef8dfc727f0c17

“Falje do i kërkoj familjes time.” Kështu u shpreh kryeministri Rama  kur u pyet nga gazetarët se kujt donte t’i kërkonte falje, dikujt apo për diçka.

“Kemi parë që gjatë vitit keni bërë shumë falenderime, mendoni që në këtë fundvit keni dikë apo për diçka, hapësirën për të kërkuar falje, për diçka që keni bërë apo nuk keni bërë?”, ishte pyetja që iu drejtua kryeministrit Rama.

Shefi i Qeverisë nuk nguroi se falje do i kërkonte familjes së tij pasi për shkak të angazhimeve të punës, iu mungonte.

“Falje do ti kërkoj familjes time për sa shumë jam i detyruar t’iu mungoj. Patjetër nëse Linda dhe dy të mëdhenjtë e përballojnë dhe e kuptojnë më mirë, kur vjen puna te më i vogli, falja është më e madhe”, u shpreh Edi Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img