Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Jemi bashkë dhe të lumtur”, me foton më të bukur, Armina Mevlani u jep fund njëherë e mirë zërave për ndarjen nga Shkëlzeni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas super festës së organiozuar për ditëlindje, u tha se Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndarë. Mediat dhe ndjekësit dolën në këtë përfundim, pasi ky i fundit nuk i bëri asnjë urim publik partneres, siç ka bërë çdo vit dhe për më tepër Armina nuk tregoi nëse ai i kishte bërë apo jo ndonjë dhuratë.

Mirëpo, më vonë Armina i hodhi poshtë të gjitha këto dyshime pasi zbuloi dhuratat që kishte marrë për ditëlindje dhe një prej tyre ishte e Shkëlzenit.

Së fundmi, blogerja ka vendosur që ta konfirmojë me gojën e saj që lajmet të cilat po qarkullojnë kohëve të fundit lart e poshtë nuk janë të vërteta, madje ajo dhe Shkëlzeni janë shumë të lumtur.

“Jeni ndarë më Shkëlzenin sepse kështu aludohet në media?”, e ka pyetur ndjekësi/ja.

“Fake news, jemi bashkë dhe jemi të lumtur”, ka shkruar Armina krahas fotos me dashurinë e saj.

203606524 1138281323322405 2694479014959022239 n

Më shumë

spot_img
spot_img