'Je shumë seksi, do vish tek unë?', Jennifer Aniston dhe Brad Pitt flirtojnë gjatë një komunikimi online (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:32 18-09-2020 'Je shumë seksi, do vish tek unë?', Jennifer Aniston dhe Brad Pitt flirtojnë gjatë një komunikimi online (VIDEO) Aniston - Pitt

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u ribashkuan në ekran për herë të parë në dekada të enjten, gjatë një tryeze të mbushur me yje të lexuar të filmit 1982 Fast Times At Ridgemont High.

Aktori, 56 vjeç, mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, 63 vjeç, ndërsa ish-gruaja e tij Jennifer, 51 vjeç, luajti 'mbretëreshën e seksit' të shkollës së mesme Linda Barrett, portretizuar nga Phoebe Cates, 57 vjeçe.

Ish-çifti ndanë një ekran së bashku gjatë sekuencës së ëndrrave të filmit, e cila zhvillohet pasi Brad arrin në një festë në pishinë të organizuar nga motra e tij e vogël Stacy Hamilton, e luajtur nga aktorja fituese e Oskarit Julia Roberts, 52 vjeçe.

Jennifer kishte veshur bikini të kuqe mbi një tank top të bardhë për skenën gjatë leximit në tryezën virtuale të drejtpërdrejtë dhe Brad me një kapele piratësh dhe kostumin e punonjësve të fast-food.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jeni kurioz ta dëgjoni? Dua Lipa publikon videon kur ishte e vogël dhe fliste shqip
»
Article Logic
Execution time: 0.012014865875244
array(1) { ["section"]=> string(112) "je-shume-seksi-do-vish-tek-une-jennifer-aniston-dhe-brad-pitt-flirtojne-gjate-nje-komunikimi-online-video-220866" }