Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Je shumë e bukur për të kuptuar…”, gazetarja e pyet për konfliktin me Evropën lidhur me furnizimin me gaz, Putin i kthen përgjigje seksiste

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video e presidentit rus Vladimir Putin, po qarkullon në rrjetet sociale, ku ai akuzohet për një koment seksist ndaj një gazetarje.

Ai i tha gazetares se ishte shumë e bukur për të kuptuar çështjen komplekse që ai po sqaronte në lidhje me gazin dhe konfliktin me Evropën.

“Je shumë e bukur për ta kuptuar atë në lidhje me një çështje me Evropën lidhur me furnizimin me gaz” tha Putin.

“Një grua e bukur, e bukur. Unë i them asaj një gjë, dhe ajo thotë diçka krejtësisht të ndryshme. Sikur ajo të mos dëgjonte atë që thashë, “tha Putin, duke iu drejtuar anëtarëve meshkuj të auditorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img