Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

‘Je më shumë se ajo qe sheh selfie’! Me një foto para pasqyrës, Majlinda Bregu uron vajzën: Është zemra e artë dhe vetë-ironia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së saj Kejda, Ish deputetja Majlinda Bregu ka zgjedhur ta uroj publikisht me disa fjalë të veçanta.

albsig

spring

 

Përmes një fotoje mjaft të ëmbël nënë dhe bijë, të bërë para pasqyrës, Majlinda i thotë të bijës se është shumë e më shumë se sa ajo që sheh në një foto selfie.

 Mes të tjerash ajo zbulon se është zemra e mirë dhe vetë-ironia që e bëjnë Kejdën të duket një vajzë e bukur.

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë. Është zemra e artë dhe vetë-ironia, ato që të bëjnë të bukur! Gëzuar ditëlindjen!”, përmbyll urimin Majlinda.

screenshot-37_1529934918-6059358.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img