Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Je më i mirë se Luli”, Rama në Shijak takon qytetarët: Të flisja me gjigantin ishte fiksimi im (BISEDAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ndodhet në Shijak ku ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit.

Në Shijak ka filluar vaksinimi masiv.

Rama ka bërë edhe një shëtitje në qytet ku ka takuar shumë qytetarë dhe disa “fansa” të tij.

Rama ka ndarë edhe batuta me qytetarët. Një burrë ka ndaluar kryeministrin dhe tha se vajza e tij është “fanjsa me e madhe”.

“Ti je më i mirë se Luli” u shpreh vajza, teksa ka qenë me  poshtë një i ri që i ka këkuar Ramës që të bënin bashkë një foto.

Pjesë nga biseda me qytetarët:

Qytetarja: Përshëndetje, a mund ta kem një priviligj (takohen). Të takoja gjigantin ishte fiksimi im.

Rama: Respekte! Faleminderit

I riu: A mund ta bëjmë një foto të lutem

Rama: Po mo…

Qytetari: Të takoj icik goca…është fansja jote më e madhe

Vajza: Je më i mirë se Luli, faleminderit shumë për shkollën e re

Rama (qesh).

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img