Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

“Je ikonë e modës”, studentja vë në siklet Ramën, përgjigjet kryeminstri: Nga halli…. kur s’ti jep Zoti të gjitha mundohesh të sajohesh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në përmbyllje të bashkëbisedimit me studentët e univeristetit të Prishtinës, nuk munguan batutat e kryeministrit Edi Rama.

Në një moment Rama i dha fjalën një studeteje, ndërsa kjo e fundit nuk i bëri pyetje, por e komplimentoi duke i thënë:

“Kur ju dilni ne television dukeni si ikonë e modës. Nuk kam pyetje, vetëm komplimenta”.

Kur ti ka dhënë zoti të gjitha dhe nuk ka nevojë me u saju, por sajohesh kur s’í ke të gjitha.Vjen nga halli kjo gjë”, iu përgjigj Rama me nota humori studentes.

“Tani në mandatin e tretë do të bëhem Kosovar vetë. Mos kini frikë se nuk od të vij këti të kërkoj vota, as fushatë nuk do të bëj”, tha më tej Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img