Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Je gomar, legen burrë”, degjeneron debati në emision mes Çupit me Mërtirit: I hyn grave nën fustan dhe njerëzve nën krevat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat i nisur mes gazetarit Frrok Çupi dhe sociologut Ergys Mërtiri ka degraduar në ofendime.

Teksa po flisnin për situatën e pandemisë në vend, Çupi nuk ra në një mendje me Mërtirin por iu kthye me një fjalor banal në transmetim direkt në studion e Top Channel.

Debati ka degraduar duke kaluar në ofendime dhe sharje banale nga të dyja palët.

Debati i plotë:

Frrok Çupi: Që je një injorant ti, je kokrra injorantit, je kokrra hajvanit

Ergys Mërtiri: Ti je një copë gomari dhe përveç kësaj je edhe legen burrë. Ke gjithë jetën je marrë me pisllëqe, gjithë jetës je marrë me spiunllëqe. Dhe ty të gjitha Shqipëria të mban në gojë për spiunllëqe në sigurinë e shtetit. Ti je njeri që merresh me gratë i hyn grave nën fustan dhe i bën shkrime. Ti je njeri që ju futesh njerëzve në krevat dhe gjithë jetës e ke bërë këtë.

Frrok Çupi: Çfarë kam bërë, ma deklaro. Ti do ta paguash këtë që the.

Ergys Mërtiri: Kjo është e vërteta Frrok dhe ty të njeh gjithë Shqipëria. Ty ta njohin fytyrën dhe mua ma njohin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img