Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Je dërrasë’, Emina Cunmulaj u mbyll gojën komentuesve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4bab826b9fa7a6fda6bd3539d9fe6c6b

Emina Cunmulaj është një ndër shqiptaret më me influencë.

 

Një foto e postuar së fundmi në Instagram nga modelja nxiti shumë debate në profilin e saj.

Ajo shfaqet duke pozuar në pishinë me rroba banje dhe me një pamje shumë natyrale.

Disa nga fansat e përgëzuan për natyralitetin, ndërsa të tjerët i vendosën në dukje masën e vogël të gjoksit. Në një Insta Live. Emina shprehu hapur mendimin e saj.

“Nisën të shkruanin disa: ‘Sa natyrale, por ‘dërrasë’’. Boll ore djalë, mos të shkojë syri aty ku s’duhet”, tha fillimisht modelja.

Më pas Emina ua sqaroi të gjithëve se është e dashuruar me trupin e saj ashtu siç është:

“Jam e kënaqur me trupin tim, më pëlqen. Shyqyr Zotit që dhe burrit tim i pëlqen. Kështu që mos u shqetësoni”.

56737362_128914924935128_8845949404755942050_n-819x1024.jpg

e3.jpg

 

e2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img