Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

“Je bërë si Sadije Berisha, mëso anglisht”, plas keq sherri mes Armina Mevlanit dhe ndjekësve të saj

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img