Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Java që vjen, moti do të jetë i kthjellët e i pastër deri të enjten, por kujdes në rrugë do të ketë akull dhe ngrica (TË DHËNAT E METEOROLOGJISË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c1609881efc3ab6f95411ca6a684004e

Shërbimi meteorologjik ushtarak nëpërmjet një njoftimi për median shkruan se duke filluar nga dita e hënë deri të enjten moti do të jetë i kthjellët në gjithë territorin, me pak vranësira kalimtare.

Ditën e enjte mund të ketë rreshje shiu, ndërsa nga e premtja, moti do të jetë i vranët me interval të shkurtra dielli.

Gjithë kjo situatë vjen pas rreshjeve të dëborës që mbuluan vendin gjatë kësaj fundjave që lamë pas.

“Për t’u theksuar është se për shkak të temperaturave acarta pritet që ngricat dhe akullëzimi të jenë tepër të forta në pjesën më të madhe të territorit dhe kryesisht përgjatë orëve të natës dhe orët e para të mëngjesit”,- shkruan Shërbimi Meteorologjik ushtarak.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img