Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Java nis me reshje shiu, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e51a55306d7a9cfa8342fdacfcb80a3e

Java e dytë e qershorit do të nisë me reshje shiu, që pritet të karakterizojnë edhe ditën e sotme.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjesisit, priten reshje të dobëta deri lokalisht të dobëta në të gjithë vendin.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 23°C

në vendet e ulëta: 12 / 26°C

në vendet malore: 9 / 20 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

103389051_1703679239785915_7413245932613334044_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img