Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Java amerikane, Yuri Kim ftesë qytetarëve nga Sheshi Skënderbej: Jam këtu, shpresoj…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë kësaj jave në Tiranë po zhvillohet Java Amerikane, ku janë organizuar aktivitete të shumta që tregojnë kulturën dhe traditat e SHBA-ve.

Sot në Sheshin Skënderbej do të performojë grupi rrok i Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara “Touch n’ Go”.

albsig

spring

Ambasadorja Kim ka postuar një video në rrjetet sociale, ku fton qytetarët që të marrin pjesë në orën 19:00 në këtë koncert.

“Jam këtë në Sheshin Skënderbej po bëhemi gati për koncertin e madh sonte. Shpresoj që tju shoh këtu” shprehet ambasadorja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img