Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Jason Derulo bëhet baba për herë të parë, zbulonë gjininë dhe emrin e bebit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Jason Derulo dhe e dashura e tij, Jena Frumes janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë çifti me anë të një postimi në rrjetet sociale. Çifti ka postuar disa foto të ëmbla ku shihen me bebin e posalindur, teksa kanë zbuluar edhe emrin dhe gjininë e bebit.

Ishtë këngëtari ai që tha se e dashura e tij ka sjellë në jetë një djalë të cilin e kanë quajtur Jason King Derulo.

“Një paraqitje e shkurtër e javës sime të parë me mbretin tonë të vogël, të bukur dhe të shëndetshëm. Jeta tani ka shumë më shumë kuptim dhe unë jam shumë mirënjohëse. Jam kaq shumë e dashuruar me këtë djalë të vogël, është gjithçka që as nuk e dija se kisha nevojë. “Dita më e lumtur e jetës sime kur sollëm vogëlushin tonë (Jason King Derulo) në shtëpi. Ai është shumë me fat që ka një mami kaq të fortë!” shkruan ai në postimin etij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img