Hapësire reklamuese

Politikë

Jashtë përplasje mes opozitës dhe Gardës, çfarë po ndodh brenda në Parlament

Shkruar nga Newsbomb

Në hyrje të Kuvendit ka tensione të shumta, ku deputetët e opozitës po përplasen me gardën e parlamentët, të cilët nuk lejojnë deputetët e përjashtuar të futen në Kuvend.

E teksa situata është kaotike jashtë, brenda në Kuvend, garada po merr masat për ndonjë tension apo përplasje të mundshme.

Salla e Parlamentit është mbushur me gardistë të shumtë. Gardistët janë rrjeshtuar pranë foltores, ndërsa pritet që në seancë të futen socialistët.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese