Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Janë yje”, pasi vizitoi 130 vende të botës Blendi Fevziu tregon ku ndodhen vajzat më të bukura

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasi ka vizituar 130 vende të botës, gazetari shqiptar, Blendi Fevziu, ka treguar se vajzat më të bukura mbeten ato europianet.

Teksa u pyet se cili shtet ka vajzat më të bukura, Fevziu u shpreh se europianët janë shumë të bukura, ku sipas gazetarit Europa e Veriut, Suedia, Danimarka i yje, ndërsa zona veriore e Amerikës Jugore, Kolumbia, Venezuela dhe një pjesë e vajzave të Karaibeve janë interesante.

albsig

“Kam përshtypjen, nuk e di se nuk mund t’i ndash kështu, por europianet janë shumë të bukura. Europa e veriut, Suedia, Danimarka, i ka yje. Pastaj ka shumë të bukura në zonën veriore të Amerikës Jugore, Kolumbia, Venezuela që janë realisht, një pjesë e femrave të Karaibeve që janë interesante. Natyrisht, femra të bukura gjen në vendet e mëdha që i kanë të gjitha, Shtetet e Bashkuara të Amerikës”, u shpreh Fevziu.

Katerina Trungu: Po Shqipëria është vend i vogël, ikën nga lista.

Blendi Fevziu: Shqipëria padyshim që ka. Nuk flet dot për raca. Raca, është ky kombinimi shumë interesant, Kuba ka femra të bukura shumë, gjithë pjesa e Kubës, por lidhet edhe me atmosferën e përgjithshme të tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img