Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Janë prindër të një vajze, Paloma tregon problemet me bashkëshortin rumun (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f175486d52aa1ba7ba07d0e2b69b6009

“Paloma” e ‘Fiks Fare’ ka folur për problemet më bashkëshortin.

“Ai ka punën e tillë se është producent, i duhet të rrijë edhe me ditë të tëra pa ardhur në shtëpi, por kjo gjë tashmë më është bërë rutinë, nuk e kam problem. Kemi probleme të tjera, gatimi, punët… Ai do gjellë në drekë, gjellë në darkë. Unë nuk e kuptoj si mund të hajë njeriu gjellë në darkë. Problemi është se është i huaj dhe recetat e tyre janë të çuditshme. Si mund të gatuaj unë një supë me sallam përshembull? Është rumun. Nuk kemi problemet e tolerancave xhelozive por kemi problemet më të paqena për një çift”, tha Rudina Demneri e cila ka dhe një vajzë me bashkëshortin e saj rumun.

33 vjeçarja prej disa vitesh është krah DJ rumun Alandi i cili jeton tashmë në Tiranë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img