Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Janë gati vlerësimet për deputetët e qarkut”, Rama: Së shpejti çdokush mund të vlerësojë edhe ministrat

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama do të kërkojë nga qytetarët shqiptarë të vlerësojnë punën e ministrave të tij.

Në përfundim të mbledhjes së shtabit elektoral, Rama tha Partia Socialiste është në procesin e një ndërveprimi të ri me anëtarësinë, e cila është duke kryer vlerësimin e deputetëve të qarkut.

“Çfarë mund t’ju them unë ne vazhdojmë punën diskutojmë për gjendjen në të gjitha aspektet në çdo komunitet, jemi në procesin e një ndërveprimi të ri me anëtarësinë që ka filluar të marrë ato kodet dixhitale për vlerësimin për deputetët e qarkut. Pas pak ditësh do të dalë edhe kërkesa për vlerësim për ministrat, që do të jetë edhe përtej anëtarësisë. Pra çdokush që është i interesuar mund të hyjë për të bërë një vlerësim. Dhe ndërkohë përgatisim dhe atë hapin e tretë që është ftesa për të konsideruar shprehje interesi për të përfaqësuar komunitetin në Parlament me skuadër Partinë Socialiste”, u shpreh Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img