Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

“Janë dy persona që blejnë vota”, paralajmërim i Agron Dukës: PD do të dalë së shpejti me emra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Agrare Ambientalise, Agron Duka foli mbnrëmjen e sotme për rrezikun e vjedhjes së votave në qarkun e Durrësit, ku tha se ende në ditët e sotme ka persona të cilat nuk janë vendosur para drejtësisë dhe vazhdojnë të blejnë vota në këtë qark.

Ndër të tjera Duka paralajmëroi se së shpejti Partia Demokratike do të dalë me emra për të denoncuar personat që blejnë vota.

albsig

“Ky njeri ka para droge e blen vota. Si ka mundësi që këta njerëz nuk vendosen para drejtësisë? Janë dy persona që vazhdojnë të blejnë vota. Së shpejti PD do të dalë me emra. Në atë zonë vijon e njëjta histori, por ka një frymë ankthi sepse në qarkun e Durrësit nuk po e gjejnë veten siç në 2017”,  u shpreh Duka në ABC News.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img