Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

James Bond bën bashkë artistët dhe politikanët, ja vipat që morën pjesë në premierë

Lajme të ngjashëm

Filmi i fundit i James Bond ‘No time to die’ përkthyer në shqip “Nuk ka kohë për të vdekur” mbrëmjen e djeshme është shfaqur në kinema Millenium.

Kjo premierë ka bërë bashkë politikanë, artistë dhe gazetarë të cilët me kuriozitetin më të madh ndoqën këtë premierë, ndoshta e fundit e sagës së agjentit 007.

I pranishëm ishte edhe kryebashkiaku Erion Veliaj dhe ambasadori anglez Alastair King-Smith të cilët pritën në hyrje Vip-at.

Të famshmit tanë që spikatën në tapetin e kuq ishin Bora Zemani, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, Elvana Gjata, Eneda Tarifa, Lei Kraja, Bes Kallaku, Inva Mula dhe shumë figura të tjera të njohura.

Ndërsa, në mesin e politikanëve u veçuan Bledi Çuçi, Elva Margariti, ambasadorja Yuri Kim dhe shumë personazhe të tjerë.

Më shumë