Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
40 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

“Jam tolerant dhe u jap dashuri”, ish-deputeti tregon si e thërrasin nipërit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me situatën politike në vend, por edhe për jetën personale.

Ndoka ka treguar edhe sesi është si gjysh. Ish-deputeti ka treguar se me nipërit nuk është autoritar, por i toleron ata dhe mundohet të jetë sa më i dashur.

Gjithashtu Ndoka rrëfeu se nipërit e thërrasin në emër dhe specifikisht nipi i tij i vogël, i thërret “Nandi”.

Më shumë
spot_img
spot_img