Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Jam shumë s*ksi”, Serena Sula rrëfen si përfundoi në shtrat me youtuber-in britanik: E ndava nga gruaja

Shkruar nga Newsbomb
“Jam shumë s*ksi”, Serena Sula rrëfen si përfundoi

Serena Sula disa kohë më parë publikoi mesazhet private me youtuber-in e njohur britanik, Teddy Grey, i cili demaskoi modelen Arta Nitaj, duke e akuzuar se ofronte seks për 5 mijë euro nata.

Modelja Serena Sula rrëfeu në një intervistë për Panorama Plus, se bisedonte gjatë gjithë kohës me Teddy Grey, duke shkëmbyer mesazhe erotike, video nudo dhe kur ai erdhi në Shqipëri përfunduan në shtrat së bashku.

Ajo tregoi se youtuber-i britanik u nda nga gruaja, pas një sherri të madh që kishin bërë me njëri-tjetrin për shkak të saj.

Ndërkohë shumë janë mediatizuar edhe mesazhet me blogerin britanik, si shkoi historia?

Historia shkoi që ne kemi folur shumë më njëri-tjetrin, 24/7 mesazhe super erotike, upss… Me video nudo të dërguara si nga unë, si nga ai, ‘s**ting all night you knoëë’ dhe vetëm kur kemi përfunduar në krevat bashkë, nuk kishte si të ndodhte ndryshe kur erdhi në Shqipëri.

Po me gruan e tij si shkoi historia?

Historia shkoi që gruaja e tij më tha se unë i kisha çuar ata deri në ndarje dhe britaniku gjithashtu më tha që ne jemi ndarë sepse kishin bërë shumë sherr bashkë edhe unë i thashë s’e nuk kam fajin që më kanë bërë ‘super sexyy’-n e Shqipërisë, origjinale dhe kam s*ks appeal 100% moj zemra. Ruaj burrin ti vetë… Sorry, babe, ahahah.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese