Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“Jam një “virgjëreshë” që ia mbath”, Eranda Libohova rrëfehet si kurrë më parë: Ja pse nuk jam martuar ende

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Eranda Libohova ka hapur zemrën si kurrë më parë për arsyen pse ende nuk ka një partner në krah, dhe për më tepër veshur një fustan nusërie që shihet si ëndrra e shumë femrave. Në një rrëfim ndryshe në “Fol me mua” për Rovena Dilo, këngëtarja tha se ndihet e lumtur dhe se ndihet si një virgjëeshë që ia mbath kur nuk ndihet vetvetja.

“Shpesh dëgjoj pyetjen pse nuk je martuar, ke ndonjë gjë të re? Fakti që nuk martohesh, nuk do të thotë se unë jam më pak e lumtur se një që është e martuar. Jo se nuk e doja martesën dhe nuk më pëlqen martesa se unë vij nga një familje tradicionale, me motra e vëllezër por që kështu ka ndodhur.

Jam shumë e lumtur kështu, nuk është se më mungon dashuria. Ndjehem e kompletuar. Unë ndihem shumë mirë në të gjithë qenien time. Unë kam qenë në çift, nuk jam ndjerë e robëruar. Në momentin që kam ndjerë trysni për diçka që nuk më bën të ndihem vetvetja, iki, jam një virgjëreshë që ia mbath”, tha ajo.

Më shumë
spot_img
spot_img