Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Jam një vagabond që dua vetëm veten", Arjan Konomi iu përgjigjet komenteve për pamjen: Rrofshi që merakoseni!

Shkruar nga Newsbomb
“Jam një vagabond që dua vetëm veten", Arjan Konomi iu

Opinionisti Arjan Konomi është shumë aktiv në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria.

Me një video të postuar së fundmi në TikTok ai ka befasuar fansat me pamjen e jashtme, ndërsa shumë prej ndjekësve e pyesnin se çfarë kishte ndodhur me paraqitjen e tij fizike, pasi dukej  “tjetër njeri”.

Pas këtyre komenteve Arjani ka zgjedhur të reagojë me anë të një postimi në "Instagram", ku thotë se është shumë mirë me shëndet dhe falënderon ndjekësit për shqetësimin e tyre:

"Tungjatjeta nga "Tropical Forest North Australia"! Jam shumë mirë me shëndet! Rrofshi që bëheni merak për mua! Fjalët e kësaj kënge duken sa jam bërë për mua : “Jam një vagabond që qetësi nuk gjen kurrë, dua veç veten time dhe lirinë time".

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese