Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

“Jam një ku*vë e keqe”, Bebe Rexha tregon format e kolme, publikon videon dhe pyet: Sa mendoni se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Bukuroshja me forma të kolme është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme muzikore.

Këngëtarja ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve mbrëmjen e sotme, duke publikuar një video, ku shfaqet me bikni dhe pyet ndjekësit:

“Sa mendoni se peshoj?”.

Më pas ka vijuar duke shkruar: “Nuk është punë e juaja. Se unë jam një ‘kurvë e keqe’ pa marrë parasysh peshën time”, vazhdon këngëtarja, e cila thotë se peshon 74.8 kg.

Më shumë

spot_img
spot_img