Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

“Jam me epilepsi dhe vajzë e një invalidi”, pasi tregoi historinë e dhimbshme këngëtarja ka dy fjalë për publikun

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Xheisara dhuroi emocione të forta dhe arriti që bëntë të lotonin të gjithë.

Këngëtarja para se eleminohej rrëfeu historinë dhe vështirësitë e jetës së saj.

Ajo tregoi se vuante nga epilepsia dhe se ishte vajza e një invalidi për të cilin në qytetin ku jetonte në Burrel  është paragjykuar gjithmonë.

Së fundmi ajo përmes një postimi në “Instagram” ka falenderuar të gjithë ata persona të cilët e kanë mbështetur në rrugëtimin e saj brenda shtëpisë, ndonëse ishte paksa i shkurtër.

Sipas Xheisarës “çdo dalje është hyrje diku”prandaj ndonëse ajo përfundoi lojën e saj, arriti të fitonte zemrat e publikut.

“Çdo dalje eshte nje hyrje diku.”

Nuk kishte asgje me te bukur se sa te lexoja sot mesazhet e suportin tuaj te ndjere ne keto dite qe po kaloja ne BB vip . Gjithcka qe dua t’ju them eshte FALEMINDERIT per cdo mesazh dhe per kohen tuaj qe me keni ndjekur. Sic une ju premtova ne hyrjen time do tregoja shpirtin artistik dhe deshire time qe ju te me njohni me mire jam e lumtur qe eshte kuptur dhe mikpritur nga ju.

Tashme na presin shume projekte bashke dhe do te kemi shume per te then si nje familje e madhe.

See you soon ëith neë projects”, shkruan Xheisara.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img