Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

‘Jam me 40 temperaturë…’E patolerueshme, Blu Panorama shtyn sërish udhëtimin, fëmijët torturohen në aeroport

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një skandal i patolerueshëm ky i kompaninë ‘Blu Panorama’.

 

‘Blu Panorama’ duhej të nisej nga Rinasi drejt Genovas në orën 11:45. Pak minuta më vonë kanë lajmëruar pasagjerët se është shtyrë fluturimi për në orën 13:00. Ndërkohë në një njoftim të tretë kompania ka bërë me dije se avioni do nisej në orën 16:00 të pasdite.

Por ora po shkon 17:00 dhe avioni nuk është nisur ende.

Siç shihet nga pamjet në aeroportin e Rinasit ka edhe fëmijë ndërsa një grua i ankohet personelit se është me temperaturë 40.

Megjithatë, kjo kompani nuk ka marrë asnjë masë por nga ana tjetër edhe Autoriteti i Aviacionit Civil duket se shqetësohet për këto vonesa të përsëritura të “Blu Panoramës”. 

/Newsbomb.al/

Më shumë

spot_img