Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

“Jam kurioz të shoh veshur si Babagjysh e t’i bësh dhuratë Bashës një bravë magjike”, ndjekësi i lë komentin epik, Rama i kthen përgjigje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Laç dje hynë në shtëpitë e reja 500 familje. Shtëpi të cilat u rindërtuan pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit të 2019.

Rama mbrëmjen e djeshme postoj një foto ku shihej duke përqafuar një fëmijë, i cili ishte i veshur me rrobat e Babagjyshit.

Komentet ishin të shumta, por më epiku ishte i një ndjekësi që nuk mund të rrinte dhe pa përgjigjen e kreut të qeverisë.

“Jam kurioz të shoh veshur si Babagjysh e t’i bësh dhuratë Bashës një bravë magjike”, shkruan ndjekësi në “Facebookun” e kryeministrit.

Ndërsa Rama i ka kthyer përgjigjen duke qeshur “hahahhha” teksa e shoqëron edhe me emoji të qeshure me lot.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img