Tirana
few clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
1.5kmh
20 %
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“Jam i habitur”, reagon deputeti i PD pas akuzave të Deizi Arapit: E ka nxitur dikush të bëj këtë deklarat, do bëj kallzim për shpifje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryebashkiaku i PD, Bledjon Nallbati ka reaguar pas akuzave të bëra nga Deizi Arapi, të cilës iu dogj makina në Bilisht.

27-vjeçarja akuzoi Nallbatin duke thënë se ai mund t’ia ketë djegur makinën, pasi kanë pasur një konflikt.

Deputeti ka reaguar i habitur nga Gjermania për këto akuza, teksa tha se se ka pasur një konflikt verbal, por asgjë më shumë. Ai ndër të tjera ka thënë se sapo të kthehet do bëj një kallzim për shpifje ndaj 27-vjeçares.

“Jam i habitur nga këto akuza. Unë kam patur vetëm një konfkikt verbal kur isha kryebashkiak, por asgjë më tepër. Besoj se është nxitur nga dikush tjetët për të bërë këto akuza. Sa i përket puntorit tim nuk mbaj përgjegjesi për cdo puntor qe kam, me kë zihen dhe cfare bejne. Sapo te kthehem nga Gjermania do te bej nje kallzim per shpifje” tha ai.

Iu dogj makina, 27-vjeçarja nga Bilishti hedh akuza për deputetin e PD: Kam dyshimet e mia, jam konfliktuar se më hoqi mamin nga puna

Më shumë
spot_img
spot_img