Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
7.7kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Jam femër, luftoj për të drejtat e mia’, Luana Vjollca uron ndryshe ditën e gruas: Gëzuar 9 Marsin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

51330bf224f07059910fc1188309f21e

Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto nga përditshmëria dhe nga aktivitetet e saj të ndryshme televizive.

Moderatorja ditën e sotme ka postuar disa foto në Instagram, ku shihet e veshur me të zeza dhe uron 9 Marsin, duke iu referuar ditës së gruas një ditë më parë.

Sipas moderatores të gjjitha ditet e vitit duhet t’i kushtohen gruas, duke mos shkelur të drejtat që ajo gëzon.

“Unë jam FEMER (vajzë, grua) dhe gëzoj & luftoj për të drejtat e mija cdo ditë. Gëzuar 9 marsin”., ka shkruar Luana Vjollca krahas postimit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img