Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

 “Jam e mpirë”, çfarë po ndodh me Dafina Zeqirin?: Nuk e di si sytë e mi…

Lajme të ngjashëm

 

Ndonëse vlera monetare që marrin nga koncertet është e madhe, këngëtarët shqiptarë kanë filluar të “ankohen”.

Së fundmi ka qenë këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila ka ndarë me ndjekësit gjendjen e saj momentale. Ajo ka treguar se gjatë dy ditëve të fundit ka bërë vetëm dy orë gjumë. Kjo për shkak të xhirimeve të klipit të ri dhe koncerteve të shumta që Dafi po mban.

“Dita e dytë e xhirimeve, dy ditë, gjashtë orë gjumë. Duke xhiruar videoklip, pastaj duke performuar në klube. Nuk e di se si sytë e mi janë akoma të hapur. Në këtë pikë jam e mpirë”, ka shkruar Dafina krahas një videoje.

 

Më shumë