Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Jam e mahnitur që kjo më ndodhi mua’, modelja me Sindromën Down imazhi i Gucci-t

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9b7c764cee29d5fa36533075552ff5e0

Kompania e modës me qendër në Paris, Gucci, përballet shpesh me kritikat lidhur me imazhet që zgjedh, për të përfaqësuar të bukurën.

 

Së fundmi një tjetër imazh i kësaj kompanie lider është edhe 18-vjeçarja, Ellie Goldstein e cila punon edhe si modele në kompani të shumta.

Ajo është me të vërtetë e bukur dhe jo vetëm për t’u parë. Vajza me sindromën Doën buzëqesh përmes një shpirti të pastër. Dukshëm dallohet arsyeja se pse është imazhi i përzgjedhur nga Gucci.

Kush më mirë sesa një bukuri e pastër mund ta përfaqësojë të bukurën?

“Xhirimet shkuan vërtet shumë mirë. Unë kam provuar aksesorë të ndryshëm, veshje të shumta. E dashuroj këtë. Jam e mahnitur që kjo më ndodhi mua”, shprehet bukuroshja e emocionuar dhe falenderuese rreth asaj që po i ndodh.

Fotoja e Ellie, postuar në faqen zyrtare të Gucci-t në instagram ka arritur plot 863 mijë pëlqime. Kjo tregon sesa impakt pozitiv ka lënë pamja e 18-vjeçares tek shikuesit.

118886545_1029523910833585_4283486940712993797_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img