Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

“Jam dobësuar shumë”, Fjoralba Ponari tregon ndryshimet pasi u riinfektua me Covid-19

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

70db94da73cd0fe6d7c9f5c6e5288eea

Moderatorja Fjoralba Ponari ka treguar pak ditë më parë se është riinfektuar me koronavirus.

Lajmin e bëri me dije vetë moderatoja me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku dhe tregoi se këtë herë kishte simptoma më të rënda se herën e kaluar.

Së fundmi gjatë një bashkëbisedimi me njekësit e saj ajo ka treguar se ka humbur shijen dhe nuhatjen dhe se ka humbur shumë peshë.

“A e ke humbur shijen dhe nuhatjen? Si ndihesh?” i shkruan një ndjekëse.

“Po, dhe jam dobësuar se nuk shijoj dot asgjë”, shkruan moderatorja.

Në një postim tjetër ajo tregon se katër ditët e para ka pasur shumë dhimbje, ndërsa tani ka filluar të ndihet më mirë.

fjoralba-300x573.jpgfjoriiii-300x579.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img