Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Jam aktorja më e paguar” Sa lekë mori Anna Lika për skenat e s*ksit me Drilon Hoxhën?

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anna Lika është një prej vajzave më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Përveçse njihet si një aktore tepër e talentuar ajo flitet në mendja dhe për skenat paksa të “shfrenuara” në filmat e saj.

Së fundmi për “Expuls” Anna ka komentuar pak skenat e seksit në filmin e Drilon Hoxhës. Sigurisht ajo nuk mund të shpëtonte edhe pa u “ngacmuar” nga mderatori i emisionit Ronaldo Sharka ku e pyeti se a është paguar shumë për shkak të këtyre skenave.

“Atëherë. Unë jam aktorja më e paguar, jo prej skenave por sepse jam aktorja më e mirë”- u shpreh ajo, duke iu referuar filmit “Shkëmbimi” nga Drilon Hoxha dhe serialit H.O.T nga Ermal Mamaqi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img