Jala fotografuar me dron

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:53 18-07-2015 Jala fotografuar me dron

Një pamje spektakolare, me një det transparent në nuanca të ndryshme mes ngjyrës blu dhe jeshile dhe me një plazh me hapësirat e shezlongeve të organizuara mirë. Plazhi i Jalës është sa intim, aq edhe i mbushur me turistë me një pamje që të lë pa frymë. Kjo është Jala, një nga perlat e jugut. Lexuesi ynë Royald Elezaj ka përzgjedhur këtë foto për ta dërguar në redaksi, e cila është realizuar me dron nga 4K Drone Albania.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010433912277222
array(1) { ["section"]=> string(30) "jala-fotografuar-me-dron-16441" }