Hapësire reklamuese

Aktualitet

Jahti lëshon alarmin SOS në Vlorë, në bord ndodhen 11 persona, policia kufitare e roja bregdetare drejt vendngjarjes

Shkruar nga Newsbomb
Jahti lëshon alarmin SOS në Vlorë, në bord ndodhen 11

Një jaht në gjirin e Gramës në Vlorë ka dhënë alarmin SOS duke kërkuar ndihmë.

Në bordin e jahtit janë 11 persona, të cilët kërkojnë ndihmën e autoritetetve. Menjëherë Rojet Bregdetare kanë shkuar drejt vendit të ngjarjes për t’u ardhur në ndihmë qytetarëve.

Dyshohet se jahti ka pësuar një defekt teknik dhe rrezikon të mbytet. Pritet njoftimi zyrtar në lidhje me ngjarjen.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese