Hapësire reklamuese

Aktualitet

Jaht luksoz, femra seksi dhe muzikë... Noizy i papërmbajtshëm (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Një jaht privat luksoz, femra seksi dhe muzikë në sfond... Është kjo atmosfera që përcillet nga reperi Noizy i cili jetën e shtrenjë e do fort.

Kjo në fakt është një video shoot që me siguri do të sjellë ndonjë klip të ri nga reperi i cili së fundmi është konfirmuar fuqishëm në tregun muzikor duke prodhuar hite njëri pas tjetrit për fansat dhe adhuruesit e tij.

Noizy duket shumë komod me miqtë e tij në jaht, teksa kërcejnë e këndojnë të gjithë bashkë.

{mp4}17022{/mp4}

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese