Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ja si reagun banorët pas largimit të Drini Zeqo nga Big Brother Vip (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Ja si reagun banorët pas largimit të Drini Zeqo nga Big Brother Vip
Drini Zeqo është larguar nga shtëpia e famshme e “Big Brother VIP”, për shkak të një urgjence familjare. Lajmi i papritur u njoftua përmes një zarfi, të cilin e ka lexuar Julian Deda. Në fillim njoftimi është pritur me habi nga banorët, paralelisht dhe nga ndjekësit. Por pasi ka kaluar disa minuta nga njoftimi, banorët që kalonin më shumë kohë, dhe ndiheshin më të afërt me Drinin janë mërzitur madje Ilnisa edhe është përlotur. Ilnisa tregoi se nuk e priste kurrë një largim të Drinit, pasi në mëngjes kishin pirë kafen dhe ngrënë mëngjesin bashkë. Edhe Roza u mërzit shumë për largimin e Drinit, më tepër e zhgënjyër pasi sipas saj, një figurë, karaker si Drini i duhen shembull shoqërisë shqiptare. © Credits instagram.com/bigbrotheralb_vip/
Biseda mes banorëve: Romeo: Sa gjynah plako Roza: Drini ishte një element shumë i veçantë për këtë mozaikun e Big Brother. Ishte një gurë i pazëvendësueshëm, realisht. Fationi: Ishalla është diçka kalimtare Roza: Sot i thashë që ti nga karakteri që ka, nga sjellja që ka, të frymëzojë brezat në të ardhmen që gjentilesa e tij është për t’u marrë shembull. Më vjen keq që nuk ka… Fationi: Ishalla kthehet Banorët: Urojmë më të mirën për Drinin dhe familjen e tij

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese