Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Ja si reagoi Rama pasi u qëllua me vezë nga studentët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërkohë që studentët të cilët hodhën vezë në drejtim të kryeministrit Rama u shoqëruan me dhunë në polici, ky i fundit duket se ka reaguar me buzëqeshje ndaj gjestit të studentëve.

Pasi u largua nga aktiviteti në drejtim të selisë së Partisë Socialiste, Rama është pyetur nga gazetarët në lidhje me incidentin, por nuk ka bërë asnjë koment, ndërsa ka buzëqeshur dhe është larguar.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img