Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Ja si reagoi Majko në momentin kur Berisha bëri thirrje për armatimin e qytetarëve (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

cd07d6ee9ec1dbc2ac7242a2048a0f40

Deklarata e fortë e ish-kryeministrit Sali Berisha për armatimin e qytetarëve shqiptarë për të mbrojtur veten dhe pronën e tyre, ka shkaktuar ovacione në sallën e Parlamentit.

Ndërkohë që Berisha po fliste, deputeti socialist Pandeli Majko është kthyer nga ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka dhe në bisedë e sipër për atë çka thotë ish-kryeministri, Majko bën një gjest me dorë. Ndiqni videon:

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img