Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Ja si nisi festivali “Kënga Magjike 2015” (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka nisur sot në mbrëmje nata e parë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”. Performanca e parë në skenën e Pallatit Koncerteve, i takoi fituesve të festivalit të vjetshëm, Aurela Gaçes dhe Young Zerka.

Këngëtarët kanë performuar live këngën “Pa Kontroll”, çka ka ndezur sallën dhe të pranishmit atje.

Në krah të moderatorit Ardit Gjebrea është  shfaqur edhe Almeda Abazi, vajza shqiptare aq shumë e njohur në Turqi.

{mp4}26904{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img