Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Ja si mund të lyejmë vetë thonjtë, lehtë dhe pa shpenzime (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një problem deri diku shqetësues për vajzat janë thonjtë. Ata janë shumë të bukur po bëhen shqetësues në momentin që bëhen për t’u lyer dhe na detyrojnë të shpenzojmë shumë para nëpër sallone bukurie.

Kjo që po ju prezantojmë është një mënyrë shumë e thjeshtë dhe e bukur që ju mëson se si mund të kujdeseni vetë për thonjtë tuaj dhe t’i bëni të duken po aq të bukur ose ndoshta edhe më të bukur nga sa na i bëjnë shpesh profesionistet që nga ana tjetër duan edhe koston e punës së tyre.

Ujë dhe manikyr, gjithëçfarë ju duhet për ta realizuar këtë. Për më tëpër shihni videon dhe ndiqni hapat që tregohen aty.

{mp4}5809{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img