Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ja si garojnë çiklistët shqiptarë (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video e filmuar me kamera amatore, tregon momentin kur disa çiklistë që besohet të jenë nga qytete të ndryshme shqiptare, janë kapur pas makinave për të eleminuar një malore të fortë.

Video është filmuar nga dy persona me motorrçikletë të cilët kanë hasur këtë skenë dhe mesa duket janë befasuar. Çiklistët shoqërohen nga një ambulancë, që është e gatshme t;u japë ndihmën nëse ata bien në tokë nga lodhja, por që mesa duket nuk do jetë e nevojshme.

{mp4}37332{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img