Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

‘Ja si e mësuan prindërit që jam lesbike’, rrëfehet Xheni Karaj: Ka qenë ndër momentet më të vështira

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d2a5c5b42444192345361f37815a1810

Xheni Karaj, Drejtore Ekzekutive e Aleancës LGBTI, ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’.

Xheni ka rrëfyer gjithçka rreth vetes dhe është ndalur në momentin se si e zbuluan prindërit për orietimin e saj seksual.

Sipas Xhenit, ata e kishin marrë vesh gjatë një interviste në televizion sepse nuk kishte guxim t’ia thoshte.

‘Prindërit e mi e kanë marrë vesh nga një emision ku unë kisha dalë me fytyrë të mbuluar dhe diskutoja rreth dashurisë mes femrave. Por gjatë emisionit nuk na ndryshuan zërin, kështu e morën vesh, nuk është se ia thash unë hapur. Ka qenë ndër momentet më të vështira të jetës time, sepse unë do përballesha me frikën time më të madhe. Për fat të mirë kam dy prindër të mrekullueshëm’, tha Xheni.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img