Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ja si e katandisi Stine Florin, publikohen FOTOT

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de00afb6e6dfeeb282d008a664e05e7d

Publikohen fotot e plagosjes së Flori Mumajesit nga Stine pas përfundimit të Këngës Magjike.

Stine e ka goditur Florin me shishe në kokë duke e gjakosur keq si në foto. Pas ngjarjes policia është vënë menjëherë në kërkim të këngëtarit 34 vjeçar. Shkak për sherrin janë bërë pikët e dhëna në votimin e natës së mbrëmshme.

Stine i dha Florit vlerësimin maksimal por nuk bëri të njëjtën gjë Flori në pikët që i dha Stines ç’ka çoi në zënkën mes tyre. Flori pas sulmit është dërguar në spital dhe pas disa qepjeve është larguar.

LEXO EDHESTINE GJAKOS FLORIN, PERPLASJE FIZIKE TE “KENGA MAGJIKE”

fotot1.jpg

fotot.jpg

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img