Ja si duket një ftesë zyrtare për ceremoninë e inagurimit të Donald Trump, e publikon një person i rëndësishëm

Publikuar tek: bota, më 15:56 18-01-2017 Ja si duket një ftesë zyrtare për ceremoninë e inagurimit të Donald Trump, e publikon një person i rëndësishëm FTESA ZYRTARE PER INAGURIMIN E PRESIDENTIT TE SHBA

Më 20 janar, në Uashington, Donald Trump dhe Mike Pence do të bëjnë betimin si president dhe zv/president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por si duket një ftesë zyrtare e kësaj ceremonie? Këtë na e tregon vet vajza e Donald Trump, Ivanka Trump, e cila ka publikuar ftesën e mbërritur për inagurimin e babait të saj.

Sigurisht që Ivanka bën pjesë te të privilegjuarit e kësaj ceremonie dhe ndoshta ekziston një ndarje tjetër edhe te përgatitja e ftesave, megjithatë ky është një shembull për debatin e krijuar së fundmi në Shqipëri. 

Screenshot_17.png

15977988_10155023174177682_2991562611385552154_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Italia kërkon 17 mijë punëtorë sezonalë, Shqipëria shihet si favorite
Adoleshentja më e kërkuar e momentit mund të jetë shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.010626077651978
array(1) { ["section"]=> string(115) "ja-si-duket-nje-ftese-zyrtare-per-ceremonine-e-inagurimit-te-donald-trump-e-publikon-nje-person-i-rendesishem-65914" }